9 Clues 2: The Ward

Korku Temalı Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 546.27 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Artifex Mundi
Bir dedektif olarak tüyler ürperten, terk edilmiş bir akıl hastanesinde gelişen olağan üstü olayları aydınlatmaya çalışacağınız korku temalı bir bulmaca oyunudur.

Bir dedektif olarak tüyler ürperten, terk edilmiş bir akıl hastanesinde gelişen olağan üstü olayları aydınlatmaya çalışacağınız korku temalı bir bulmaca oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak Windows 8 ve üzeri işletim sistemli cihaz kullanıcılarına sunulan oyunda, terk edilmiş bir akıl hastanesine doğru macera dolu bir yolculuğa çıkıyor ve bu hastanede gelişen olağanüstü olayları aydınlatmaya çalışıyorsunuz.

Bir zamanlar bu akıl hastanesindeki tüm hastalar Dr. Crow'un ilginç deneylerinde kullanılmış ve her biri acımasızca katledilmiş. Ancak bu insanların ruhları bu hastanede tutsak kalmış.

Dr. Crow'un ölümü ile bu hastanedeki olayların aydınlatılması için görevlendirilen dedektif ve ortağını yönetecek ve doktorun ölümünün ardındaki sır perdesini aydınlatacaksınız. Acaba Dr. Crow'u kim ve neden öldürdü?

9 Clues 2: The Ward oyunu içerisinde; keşfetmenizi bekleyen 42 ürkütücü yerler, 18 zorlu mini oyunlar, sekiz şüpheli karakter, 19 başarı kilidi, gündelik, gelişmiş ve uzman olmak üzere 3 oyun modu, Game Center desteği, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Brezilya Portekizcesi, Rusça, İngilizce, Fransızca, Korece, Çince, Geleneksel Çince, Japonca dil desteği gibi bir çok özellik sizleri bekliyor.

Gizem, korku, gerilim ve bulmaca unsurlarını mükemmel bir şekilde harmanlayan 9 Clues 2: The Ward oyununu denemelisiniz.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
9 Clues 2: The Ward indir
DİĞER SÜRÜMLER